top of page

КОРЕКЦІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНА РОБОТА

 
     Психологічна корекція є видом психологічної допомоги. На відміну від психологічного консультування вона передбачає більш активний цілеспрямований вплив на особистісний, поведінковкй та інтелектуальний рівні функціонування людини і, як правило, потребує більшого часу для здійснення.
    Психологічна корекція являє собою тактовне втручання у процеси психічного і особистісного розвитку людини з метою виправлення відхилень у цих процесах і часто справляє вплив не лише на особистість, а й на її оточення, організацію життєдіяльності.
   Значення корекційної роботи в діяльності практичного психолога важко переоцінити, тому що це і є саме та робота, завдання якої — усунення недоліків у розвитку особистості.
       Корекційно-розвивальна робота проводитися як індивідуально з учнем, так і колективно з групою дітей (тренінг), у вигляді навчальних занять. 
       
 
Розвивальне заняття з учнями початкової школи "Гнів та здивування"
Однією із актуальних та ключових форм роботи з дітьми молодшого шкільного віку є гра. Саме граючись діти із великою зацікавленістю готові пізнавати нове та невідоме. Саме тому під час заняття з дітьми, використовуючи інтерактивні форми роботи, були розкриті такі знайомі та в одночас невідомі за своїм значенням слова «гнів» і «здивування».
Впродовж уявної прогулянки лісом, діти навчились розрізняти різні емоційні стани двох гномиків - Буркунчика і Дивунчика.  

Мультимедійне заняття з елементами тренінгу "Знайомство із собою"

Життя людини проходить відразу в двох світах: зовнішньому і внутрішньому. Звичайно, ці світи взаємопов’язані, але все ж таки вони живуть і розвиваються за своїми власними законами.

Так, людина може перебувати в неймовірно важких умовах (війни, голод, природні катаклізми), але попри це жити напруженим, яскравим і багатим внутрішнім життям і навіть за таких умов почуватися щасливою; жити, а не існувати. І навпаки, навколишній світ може бути прекрасним, він може задовольняти всі людські бажання, але сама людина внутрішньо перебуватиме у світі туги й безмірної нудьги, сприйматиме своє існування як жалюгідне, нікчемне й безглузде.

Кожен із нас має власну картину зовнішнього світу, саме тому учні 10 класу спробували краще зрозуміти свій внутрішній світ.

Тренінгове заняття "Самореалізація"

 

 

Тренінгове заняття за темою "Самореалізація" ефекивно впроваджувати серед дезадаптованихучнів 5-х класів з метою допомоги таким дітям як найшвидше адаптуватися до нових умов навчально-виховного процесу та самореалізуватися в ньому як учень.

Під час виконування певних вправ діти розкривають власні позитивні здібності, вчаться виражати власні почуття та приймати позитивні оцінки від оточуючих. 

bottom of page